i ciesz się pełnią zdrowia

9/10 klientów potwierdza że, Diabeters

spełnił ich oczekiwania

Zahamuj cukrzycę

2-krotnie zwiększysz wydzielanie naturalnej insuliny

Usprawnisz pracę komórek trzustki

Spowolnisz proces uwalniania cukru do krwi

Obniżysz poziom „złego” cholesterolu

Zamów teraz

"Przyjmowałam całą siatkę leków..."

„4 lata temu zdiagnozowano u mnie cukrzycę typu 2. Przyjmowałam całą siatkę leków, miałam ustaloną dietę, ale mimo to glikemia wciąż szalała. Byłam już bardzo zrezygnowana, nie wiedziałam, co mam robić. Nadmiar glukozy powoli wyniszczał mój organizm – uszkadzał nerwy, wzrok i serce. I wtedy do mojej diety dołączono Diabeters. To zadziwiające, ale już po miesiącu wyniki znacznie się poprawiły. Ataki hiperglikemii po prostu zanikły, mam więcej siły i nogi wreszcie przestały boleć. Każdego dnia czuję się lepiej.”

Maria Stolarska, 56 lat,

Stosuje Diabeters od 8 tygodni

Nazywam się Wojciech Mrozowski i jako specjalista w zakresie diabetologii od ponad 10 lat pomagam osobom, u których stwierdzono stany przedcukrzycowe, jak również poważne zaburzenia cukrzycowe. Przy tego typu problemach zdrowotnych trzeba działać szybko i sprawnie, bo cukrzyca potrafi być naprawdę bezwzględna.


Nie jest to jednak proste, bowiem medycyna konwencjonalna koncentruje się głównie na leczeniu objawów poprzez obniżanie podniesionego poziomu cukru we krwi. Należy jednak mieć na uwadze, że to nie pomoże przy innych schorzeniach często towarzyszących cukrzycy, takich, jak chociażby choroby sercowo-naczyniowe.


Moim zdaniem wielu specjalistów traktuje zbyt pobieżnie to, że nieprawidłowy metabolizm cukrów wynika ze zbyt małej ilości witamin oraz innych składników odżywczych w komórkach trzustki, a te pełnią przecież bardzo istotną rolę - są odpowiedzialne za produkcję insuliny.

Formuła Diabeters polecana przez specjalistów

Dlatego bardzo cieszę się z tego, że w naszym kraju od niedawna dostępna jest innowacyjna formuła stworzona przez francuskich specjalistów, która posiada certyfikację Narodowego Instytutu Leków. Ta metoda to swoisty strażnik trzustki, stymulator produkcji insuliny, a także nieocenione źródło witamin i składników mineralnych, które znacznie spowalniają rozkład skrobi na cukry proste – dzięki temu walka z cukrzycą przynosi wreszcie wymierne rezultaty.

Na czym polega unikalna formuła preparatu Diabeters?

Wojciech Mrozowski

specjalista diabetologii

USPRAWNIANIA PRACĘ

KOMÓREK TRZUSTKI

Skumulowane siły naturalnych, wysoko stężonych ekstraktów roślinnych działają na trzustkę w sposób izolacyjny, dzięki czemu znajduje się ona pod stałą ochroną. Dodatkowo, uszkodzone w komórki beta trzustki szybko się regenerują i przestają nadmiernie przepełniać się glukozą.

ZWIĘKSZA ILOŚCI WYDZIELANEJ INSULINY

Im więcej naturalnej insuliny, tym lepszy metabolizm cukru. Insulina, współpracując ściśle z glukagonem, usprawnia transport glukozy do poszczególnych komórek oraz zapewnia właściwy poziom tego cukru – jest to niezbędne do prawidłowego funkcjonowania poszczególnych organów ciała.

POMAGA KONTROLOWAĆ ILOŚCI SPOŻYWANYCH POSIŁKÓW

Diabeters pobudza oddziaływanie receptorów znajdujących się w ścianie żołądka - impulsy, które są im dostarczane, wytwarzają uczucie sytości w końcowej fazie spożywania posiłku. Jest to szczególnie ważne u cukrzyków ze stwierdzoną otyłością.

Dzięki Diabeters już w 30 dni:

• Odbudujesz zniszczone komórki trzustki

• 2-krotnie zwiększysz ilość wydzielanej insuliny

• Usprawnisz proces wykorzystania glukozy

• Zmniejszysz apetyt na słodycze

• Obniżysz poziom „złego” cholesterolu

Diabeters rekomendowany przez specjalistów diabetologii

Zamów teraz

Zahamowanie rozwoju cukrzycy na dotychczas nieosiągalnym poziomie

POTWIERDZONE DZIAŁANIE

100% BEZPIECZEŃSTWA

DZIAŁA NIEZALEŻNIE OD WIEKU

Gry rozpoczniesz kurację Diabeters zmieni się WSZYSTKO. Dzięki stopniowo uwalnianym naturalnym substancjom zwiększysz wydzielanie insuliny, usprawnisz pracę trzustki, a przede wszystkim utrzymasz glukozę na właściwym poziomie.

Diabeters zawiera wyłącznie naturalne składniki i jest świetnie wchłaniany przez organizm. Dlatego nie wywołuje bólu głowy, wzdęć czy mdłości.

Unikalna formuła Diabeters oraz sposób prowadzenia kuracji sprawia, że jest ona skuteczna dla kobiet i mężczyzn w każdym wieku.

"Poziom glukozy we krwi unormował się. Wszystko wydarzyło się naturalnie i płynnie..."

Osoby, które zaufały Diabeters dzielą się swoimi rezultatami:

Katarzyna, 44 lata

„Mając cukrzycę, w ogóle nie radziłam sobie z kwestiami odżywiania. Posiłek co 3 godziny, przeliczanie, mierzenie – było to dla mnie bardzo trudne. Diabeters całkowicie wyeliminował te problemy. Przestałam podjadać, nie miałam żadnych napadów, poziom glukozy we krwi unormował się. Wszystko wydarzyło się tak naturalnie i płynnie, że prawie w ogóle tego nie odczułam.”

Ewelina, 34 lata

„Będąc w ciąży okazało się, że mam cukrzycę ciążową. Dostałam od lekarza szczegółowe zalecenia co do tego, kiedy mierzyć cukier i co mam jeść. Musiałam pod to podporządkować cały swój dzień. Dni mijały, jednak wyniki nie chciały się ustabilizować. Po tym, jak zaczęłam brać Diabeters, wyniki zaczęły wychodzić książkowe – zarówno na czczo jak i po obciążeniu. Niedawno urodziłam moje maleństwo i jest wszystko ok zarówno ze mną, jak i z nim.”

„Mam cukrzycę typu 2 i do niedawna brałem zastrzyki insuliny. Lekarz zawsze powtarzał, że najważniejsza jest dieta. Zgadzam się, że dieta jest ważna, ale w moim przekonaniu koniecznością jest włączenie do niej jakiegoś naturalnego wspomagacza. Sądzę, że taką rolę pełni właśnie Diabeters. Dzięki temu, że mój organizm zaczął wytwarzać więcej insuliny bardzo szybko przełożyło się to na stan mojego zdrowia – wyniki glikemii poprawiły się praktycznie w ciągu miesiąca i pozostają na stałym poziomie.”

Piotr, 65 lat

Co sprawia że, Diabeters jest tak skuteczny?

Badania nad składnikami, które mogą realnie wpływać na równoważenie poziomu cukru w organizmie, były prowadzone we Francji już od kilku lat. Przełom nastąpił, gdy naukowcy z French Biological Institute odkryli, że decydujące działanie na regulację tego cukru we krwi mają połączone ze sobą, maksymalnie stężone ekstrakty roślinne:

  • ekstrakt z gorzkiego melona - aktywuje enzym AMPK, który pomaga komórkom pobierać glukozę z krwi
  • ekstrakt z morwy białej - zawiera składniki, które pomagają utrzymać prawidłowy poziom cukru we krwi
  • ekstrakt z gurmaru - skuteczny środek obniżający poziom glukozy

Nie bez powodu roślina ta nazywana jest „niszczycielem cukru” - jej wpływ na produkcję insuliny i wyrównywanie poziomu cukru został naukowo potwierdzony. Wyizolowana przez Francuzów postać tego składnika jest jednak wyjątkowa - zawiera glikozydy w swej najsilniejszej postaci, aktywnie stymulujące komórki trzustki do pracy i skutecznie chroniące przed nadmiarem glukozy.

Na szczególną uwagę zasługuje gymnema sylvestre.

Wystarczy regularnie dostarczać organizmowi składników przeciwcukrzycowych zawartych w 1 tabletce dziennie.

PROSTE

Dzięki temu zahamowanie rozwoju cukrzycy wreszcie jest:

ZDROWE I BEZPIECZNE

Preparat zawiera wyłącznie naturalne ekstrakty, które nie wywołują skutków ubocznych i nie uszkadzają żadnego z organów.

Wystarczy nawet 4 tygodnie, aby unormować poziom cukru. To nigdy nie było szybsze!

SZYBKIE

„Diabeters to najlepszy sposób na zahamowanie rozwoju cukrzycy."

"Zahamować rozwój cukrzycy można na kilka sposobów. Od diety po leki czy też insulinę. Aczkolwiek zawsze byłem za naturalnymi rozwiązaniami. Dopiero jak to zawodziło można było pomyśleć o rozwiązaniach chemicznych. Diabeters jest wg mnie strzałem w dziesiątkę. Składa się tylko z naturalnych składników które zresztą są znane ze swojego zbawiennego działania wyrównującego poziomu cukru a co więcej są certyfikowane. Osobom z problemem cukrzycowym gorąco polecam kurację preparatem Diabeters."

Marek Kozłowski

specjalista diabetologii

Przetestuj Diabeters bez ryzyka

Dokładnie wiem, jak problem z cukrzycą wpływa każdego dnia na Twoją sprawność i samopoczucie. Niestety, samodzielnie nie mogę cofnąć tego stanu, ale to co mogę i co chcę zrobić, to pomoc w podjęciu właściwej decyzji.

Jestem przekonany, że dzięki Diabeters znacznie poprawisz swoje wyniki już w ciągu pierwszego miesiąca. Producent jest tak zadowolony z działania preparatu że objął Diabeters potrójną gwarancją:

Diabeters to jedyny preparat z tak wysokim stężeniem składników aktywnych. Jego skuteczność w hamowaniu rozwoju cukrzycy potwierdzają przeprowadzone testy kliniczne. Tak skutecznego, naturalnego preparatu nie znajdziesz w innych metodach dostępnych na rynku. Oryginalny produkt trafi do Ciebie jedynie za pośrednictwem tej strony.

Gwarancja oryginalności

Ze względu na zaawansowany proces produkcji, czystość i oryginalność składników Diabeters jest zgodna z najwyższymi normami jakości. W trosce o Twój komfort i łatwość stosowania, produkt ma postać kapsułki. Jej stosowanie jest całkowicie bezpieczne dla Twojego organizmu.

Gwarancja jakości

Liczne testy konsumenckie potwierdzają wysoką skuteczność preparatu Diabeters. Na podstawie tych wyników zdobył on uznanie specjalistów z całej Europy, którzy polecają go swoim pacjentom. Podobnie jak ja, są oni przekonani, że już po miesiącu zahamujesz rozwój cukrzycy.

Gwarancja zadowolenia

Oznacza to, że możesz w każdej chwili zwrócić produkt, jeśli z jakiegoś powodu uznasz, że nie spełnił Twoich oczekiwań. Bez małych kruczków, bez podania powodu.

Jesteśmy całkowicie pewni skuteczności preparatu Diabeters - dlatego bierzemy ryzyko na siebie i dajemy Ci

To najprostsza oferta pod słońcem, w której płacisz tylko za wyniki, a nie obietnice. Aby z niej skorzystać, wystarczy dołączyć do klubu rabatowego i wypełnić formularz rezerwacyjny. Nic nie ryzykujesz, ponieważ to ja pokrywam koszty przesyłki.


Pamiętaj, ta oferta jest wolna od ryzyka. Dlatego jeśli akurat w Twoim przypadku kuracja nie przyniesie efektów zagwarantowanych w testach – koniecznie skontaktuj się ze mną. Dołożę wszelkich starań, aby jak najszybciej rozwiązać problem i pomóc Ci osiągnąć upragnione rezultaty.


Jeśli mimo tego nie będziesz w 100% usatysfakcjonowany, po prostu wyślij puste opakowanie po produkcie na adres zwrotny, a w odpowiedzi otrzymasz zwrot pieniędzy – bez zadawania pytań.


Czy może być jakaś bezpieczniejsza decyzja? Zapasy są bardzo ograniczone. Oferta próbna szybko się nie powtórzy, dlatego DZIAŁAJ TERAZ!

Zamów dzisiaj i oszczędź oraz otrzymaj darmową wysyłkę.

Stara cena
Nowa cena