electricity icon Kuracja falami magnetycznymi
electricity icon 24-godzinne działanie
electricity icon Gwarancja rezultatu

Unikalne plastry Magnetum ARTHRO

Eliminują nawet chroniczny ból trwający 20 lat!

Oferta limitowana

Discount badge
€€Co możesz zyskać z Magnetum Arthro?

 • Eliminuje nawet chroniczny ból stawów i kręgosłupa już w ciągu 10 minut po pierwszym zastosowaniu
 • Zaledwie po 7 dniach bezpowrotnie niweluje opuchliznę, obrzęki i stany zapalne
 • Już po 14 dniach stosowania uwalnia od ciągłego trzeszczenia i sztywnienia stawów
 • Aż 4-krotnie zwiększa ilość kolagenu wypełniającego ubytki chrząstki stawowej
Product image

PLASTRY MAGNETUM ARTHRO POLECANE PRZEZ SPECJALISTÓW

Doctor photo
prof. Robert Hanuszkiewicz
reumatolog, dyrektor Instytutu ds. Chorób Stawów i Kręgosłupa

Dzień dobry, nazywam się Robert Hanuszkiewicz i jestem reumatologiem, ekspertem z zakresu chorób stawów i kręgosłupa. Od 25 lat przyjmuję pacjentów z ciężkimi zwyrodnieniami. Do tej pory przepisywałem im różne środki i kierowałem na zabiegi, na które nie dość, że musieli czekać miesiącami to jeszcze wiązały się z poważnymi skutkami ubocznymi i długotrwałą rehabilitacją. Na szczęście w porę usłyszałem o innowacyjnych plastrach Magnetum ARTHRO.

To unikalna kuracja, której działanie pozwala na zwiększenie metabolizmu tkanki mięśniowej, jej rozluźnienie i wyeliminowanie dyskomfortu. Formuła wpływa na poprawę krążenia, co prowadzi do trwałego usunięcia obrzęków, opuchlizny i bólu. Naczynia krwionośne rozszerzają się, zwiększa się dostawa tlenu i substancji energetycznych z krwi do tkanek. Magnetyczne działanie formuły eliminuje ryzyko pojawienia się działań niepożądanych. Nie obciąża narządów wewnętrznych, a właściwy poziom stężenia substancji przeciwbólowej likwiduje nawet przewlekłe dolegliwości.

POZNAJ SEKRET SKUTECZNOŚCI PLASTRÓW NA BÓL!

Skuteczność działania MAGNETUM ARTHRO tkwi w tajemnicy 5 punktów:

1

Działa miejscowo, dzięki czemu pomaga złagodzić ból znacznie szybciej niż popularne leki przeciwbólowe o chemicznym, wątpliwym składzie, klejące i brudzące ubrania maści czy groźne i bolesne zabiegi chirurgiczne.

2

Aplikacja jest po prostu banalna. Naklejając plaster w miejsce bólu, nie tylko dokładnie uderzasz w jego ognisko, ale również bezpowrotnie wygasisz każdy sygnał bólu w kilka sekund. Każdy plaster co 3 h uwalnia impulsy pola magnetycznego o niskiej częstotliwości. Aktywne polaryzatory rozpoczynają automatyczny proces głębokiej odbudowy zniszczonych tkanek, zwalczając ból i wieloletnie problemy zdrowotne niezależnie od ich rodzaju.

3

Już pierwsza aplikacja jest skuteczna w 91% i nie musi wymagać powtórzeń. Wystarczy, że nakleisz plaster, nie musisz niczego więcej robić. Po maks. 10 minutach poczujesz pierwsze rezultaty. To całkowicie naturalna, bezpieczna formuła.

4

Dzięki innowacyjnej formule plastrów wyeliminujesz wszelkiego rodzaju urazy i inne odmiany zakaźnych czynników chorobotwórczych, 7-krotnie przyspieszysz gojenie się ran, przezwyciężysz wieloletni i przewlekły ból (m.in. odcinka lędźwiowego pleców, zwyrodniałych bioder, kolan, stenozy kręgosłupa, mięśni i wielu innych) niezależnie od natężenia i obszaru jego występowania.

5

Unikniesz stania w kolejkach do specjalistów, wykupowania specjalnych i drogich recept, niepotrzebnego wychodzenia z domu i angażowania w to bliskich. Już nie będziesz musiał prosić o pomoc w podstawowych czynnościach, takich jak zrobienie zakupów, zawiązanie butów czy przygotowanie obiadu. Teraz będziesz mógł robić to wszystko bez żadnego bólu i innych dolegliwości.

skuteczność potwierdzona badaniami laboratoryjnymi

Biomagnetyczna kuracja została poddana szeregowi obszernych, rygorystycznych badań laboratoryjnych. W testach wzięło udział 1024 ochotników w różnym wieku, zmagających się z różnorodnymi chorobami układu mięśniowo-szkieletowego.

94,8%

Aż 94,8% uczestników badania pozbyło się bezpowrotnie nawet chronicznego bólu, zregenerowało zniszczone tkanki chrzęstne oraz odzyskało sprawność fizyczną w jedyne 30 dni.

5,2%

Jedynie 5,2% badanych, którym schorzenia utrudniały codzienne funkcjonowanie przez kilkadziesiąt lat powróciły do pełnej sprawności fizycznej zaledwie po 42 dniach.

Kuracja eliminuje wszelkie przyczyny schorzeń w pełni naturalnie i bezpiecznie dla zdrowia. Nie ma tutaj znaczenia wiek, płeć czy nawet stadium schorzenia.

Likwiduje wszelkie choroby układu mięśniowo–szkieletowego bez leków, ćwiczeń i operacji!

JAK DZIAŁAJĄ MAGNESY UMIESZCZONE W PLASTRACH?

Magnesy zawarte w plastrach na ból pozwalają na:

Blood cells image
Lepsze dotlenienie organizmu

Następuje poprawa zdolności wiązania tlenu przez krwinki czerwone

Line divider
Blood cells image
Usprawnienie przepływu krwi

Dochodzi do poprawy plastyczności krwinek czerwonych

Line divider
Blood cells image
Polepszenie transportu tlenu i substancji odżywczych

Następuje regulacja napięcia mięśniowego naczyń krwionośnych

Line divider
Blood cells image
Wyrównanie poziomu ciśnienia tętniczego

Magnesy stymulują pracę receptorów reagujących na wzrost ciśnienia tętniczego krwi

Line divider
Blood cells image
Pozytywny wpływ na elastyczność naczyń krwionośnych

Magnesy stymulują pracę receptorów reagujących na wzrost ciśnienia tętniczego krwi

Line divider

Magnesy umieszczone w Magnetum ARTHRO rozszerzają naczynia krwionośne, co pozwala na lepszy przepływ krwi. Ponadto, wyzwalają produkcję nitrogliceryny wykazującej naturalne właściwości rozszerzające naczynia krwionośne. Dzięki temu, nanopolaryzatory uderzają bezpośrednio w ogniska bólu, tym samym blokując wszelkie impulsy bólu wysyłane do mózgu.

Intensywność oddziaływania pola magnetycznego plastra Magnetum ARTHRO

Hand image Scale image

Pole magnetyczne wpływa również na aktywność enzymów, hamuje wzrost obrzęku, poprawia przyswajanie soli mineralnych przez tkanki oraz odnawia potencjał błon komórkowych. Działa rozkurczowo na tkankę mięśniową, uelastycznia włókna, a także sprawia, że zniszczone tkanki wracają do dawnej sprężystości. Magnesy umieszczone w innowacyjnych plastrach zapobiegają również rozwojowi stanów zapalnych i infekcji, zwapnieniu naczyń oraz m.in. reumatyzmowi.

Back Pain photo

Magnetum ARTHRO to formuła, która wykazuje jeszcze większą skuteczność w momencie naklejenia plastra nie tylko w miejsce, gdzie odczuwa się ból, ale również w obszarze odpowiedzialnym za jego promieniowanie. Na przykład w przypadku bólu kolana, aby wzmocnić działanie kuracji należy nakleić plastry również na kostki, biodra i kręgosłup.

POCZUJ ULGĘ W MGNIENIU OKA!

checkmark

JAKOŚĆ PREMIUM

Unikalna formuła Magnetum ARTHRO to jedyna tak skuteczna kuracja dostępna na rynku. Dzięki innowacyjnym plastrom z magnesami nie tylko raz na zawsze pozbędziesz się bólu, wyeliminujesz stany zapalne, opuchliznę i obrzęki, ale również bezpowrotnie zwalczysz wszelkie przyczyny chorób układu mięśniowo-szkieletowego.

checkmark

W KAŻDYM WIEKU

Magnetum ARTHRO to kuracja przeznaczona dla osób w każdym wieku, niezależnie od płci i stopnia zaawansowania schorzenia czy jego rodzaju.

checkmark

BEZPIECZNIE I NATURALNIE

Plastry na ból są połączeniem dokonań magnetoterapii i naturalnych materiałów, na bazie których zostały wykonane. Dzięki odpowiednio dobranej mocy polaryzatorów, bezpiecznie usuwają wszelkie przyczyny dolegliwości, a precyzyjnie dobrane materiały nie wywołują żadnych reakcji alergicznych.

CO O MAGNETUM ARTHRO SĄDZĄ OSOBY, KTÓRE JUŻ WYPRÓBOWAŁY KURACJĘ?

Testimonial photo

Barbara (73 l.)

Katowice

„Nareszcie się wysypiam”

Gdy nocne bóle kręgosłupa nasiliły się tak bardzo, że nie pomagały już żadne tabletki, maści czy nawet profilowane ortopedyczne poduszki, sięgnęłam po Magnetum ARTHRO. To był po prostu strzał w dziesiątkę! Ta niesamowita kuracja już po kilku dniach wyeliminowała rwanie w krzyżu, usunęła opuchlizny i obrzęki oraz zmniejszyła ograniczenia w ruchu. Dzięki tym plastrom już nie musiałam rozgrzewać się po całej nocy ani martwić tym, że znowu obudzę się niewyspana.

Testimonial photo

Kazimierz (48 l.)

Pisz

„W końcu mogę się wyprostować”

Od 20 lat pracuję w serwisie samochodowym. Codzienne pochylanie się nad silnikami i leżenie pod samochodem zniszczyło moje stawy. Doszło do tego, że nie byłem w stanie normalnie się wyprostować. Wszystko mnie bolało. Próbowałem wielu różnych metod, ale bez skutku. Całe szczęście, że trafiłem na Magnetum ARTHRO. Te biomagnetyczne plastry sprawiły, że moje stawy wróciły do poprzedniego stanu. Praca znowu sprawia mi radość. Nawet po 10 h nie czuję żadnego bólu ani strzykania w kościach. Polecam!

Testimonial photo

Zuzanna (55 l.)

Poznań

„Wygrałam walkę!”

Nadprogramowe kilogramy od zawsze były moim utrapieniem. Nie dość, że czułam się jak jakiś wieloryb, to jeszcze moje stawy na tym strasznie cierpiały. Najbardziej dokuczały mi kolana. Wchodzenie po schodach czy jazda na rowerze były dla mnie katorgą. O Magnetum ARTHRO usłyszałam od mojej znajomej. Codziennie naklejałam te plastry z magnesami i muszę przyznać, że jest o niebo lepiej. Dwa dni temu zaczęłam biegać, bo stawy zupełnie przestały boleć, a trzeszczenie w kolanach zniknęło! Niesamowita kuracja!

Testimonial photo

Aleksander (32 l.)

Świdnik

„Raz, dwa i stawy jak nowe”

Od 5 lat trenowałem codziennie – do niedawna… Jako trener personalny mam pod sobą ludzi, którzy mi ufają i oczekują pełnego profesjonalizmu; nie mogę i nie chcę ich zawieść! Dlatego, kiedy dosięgnął mnie ból niemal wszystkich stawów wynikający z przetrenowania, musiałem szybko stanąć na nogi i znaleźć najskuteczniejsze, najszybciej działające rozwiązanie. I wtedy kumpel podrzucił mi biomagnetyczne plastry Magnetum ARTHRO – ból i sztywność zniknęły, a z nimi uczucie „nienaoliwionych” stawów.

Testimonial photo

Katarzyna (25 l.)

Częstochowa

„Nie wierzyłam, że kiedykolwiek przestanie boleć…”

Mam piękną, półtoraroczną córeczkę. Niestety, ciąża dała się we znaki moim stawom… Do niedawna nie byłam w stanie podnieść małej, czy choćby schylić się do zmiany jej pieluszki bez nagłego, paraliżującego bólu w dole kręgosłupa i w kolanach – to była dyskopatia. Mąż musiał przejąć większość obowiązków, nasze małżeństwo zaczęło się psuć. Na ratunek przyszły plastry biomagnetyczne, które podrzuciła teściowa. Po prawie dwóch latach nieustannego cierpienia znów poczułam ulgę, minęły bóle kręgosłupa, a wyniki RTG nie wykazały śladów zwyrodnienia!

BÓL ZNIKA NIEMAL NATYCHMIAST

MAGNETUM ARTHRO ZNIECZULA 7 RAZY SILNIEJ NIŻ ZASTRZYKI I ŚRODKI PRZECIWBÓLOWE

Jak regeneruje?

Cell image
1.

Magnesy zawarte w plastrach na ból stanowią substytut igieł w popularnych zastrzykach, jednak są o wiele lepszą, bezpieczniejszą i niebolesną formą walki z przewlekłymi dolegliwościami.

Cell image
2.

Fale wysyłane przez polaryzatory magnetyczne wnikają w głęboką warstwę skóry i oddziałują na włókna nerwowe. Cenieni naukowcy z całego świata poświęcili wiele artykułów tematyce magnetoterapii.

Cell image
3.

Zaburzone pole elektromagnetyczne organizmu jest przyczyną wielu chorób układu mięśniowo – szkieletowego. Magnesy stymulują bioenergetyczny system ciała i usuwają przyczyny wszelkich schorzeń.

Magnetum ARTHRO to plastry na ból, które sprawdzą się w każdym przypadku!

Product image

Plastry na ból to unikalna formuła, która w jedyne 30 dni wyeliminuje wszelkie schorzenia znajdujące wskazania w zabiegach magnetoterapii. Nie trzeba już stać w kolejkach do specjalistów i czekać miesiącami na zabieg. Wystarczy regularnie naklejać plastry, by bezpowrotnie pozbyć się następujących schorzeń:

 • chorób zwyrodnieniowych stawów i kręgosłupa
 • reumatoidalnego zapalenia stawów
 • zapalenia stawów i tkanek okołostawowych
 • stanów pourazowych i urazów sportowych
 • trudno gojących się ran i oparzeń
 • zaburzeń krążenia obwodowego
 • osteoporozy
 • zapaleń nerwów
 • artretyzmu
 • reumatyzmu
 • dyskopatii kręgosłupa

„W PEŁNI BEZPIECZNE PLASTRY MAGNETUM ARTHRO RAZ NA ZAWSZE UWOLNIĄ CIĘ OD CHORÓB STAWÓW!”

Doctor photo
Marcin Maniewicz
Fizjoterapeuta, właściciel gabinetu masażu

W moim gabinecie masażu przyjmuję dziennie dziesiątki pacjentów, którzy od dawna zmagają się z chorobami stawów i kręgosłupa. Jedni przychodzili do mnie po przebytych urazach i kontuzjach sportowych, inni pacjenci byli obciążeni genetycznie. Wszystkim zalecałem serię masaży oraz szereg ćwiczeń do wykonywania w domu. Na wiele to się jednak nie zdawało. Dalej wracali do mnie z bólem, jedynie opuchlizna i obrzęki w pewnym stopniu ustępowały. O Magnetum ARTHRO usłyszałem od kolegi po fachu. Teraz polecam te cudowne plastry moim pacjentom i wiecie co? Wracają do mnie jak nowo narodzeni. Masaż traktują jak przyjemność, a nie przykry obowiązek. Zdecydowanie polecam!

ZAMAWIAJĄC KURACJĘ PRZEZ FORMULARZ UMIESZCZONY NA DOLE STRONY, MASZ PEWNOŚĆ, ŻE OTRZYMASZ W 100% ORYGINALNY PRODUKT OBJĘTY M.IN. EUROPEJSKĄ GWARANCJĄ NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI
Quality certificate photo
Certificate

Ten unikalny produkt został objęty Europejską Gwarancją Najwyższej Jakości. To certyfikat przyznawany innowacyjnym rozwiązaniom, które stale przyczyniają się do rozwoju najnowszych technologii. Sekretarz i Prezes Zarządu Europejskiej Kapituły Jakości i Skuteczności przyznają go jedynie formułom i produktom poddanym serii rygorystycznych badań laboratoryjnych. To międzynarodowe wyróżnienie potwierdza wysoką skuteczność i bezpieczeństwo użytkowania kuracji.

JAK ZAMÓWIĆ UNIKALNĄ KURACJĘ?

Form order image

Wypełnij formularz zamówienia

Musisz tylko podać swoje imię, nazwisko i numer telefonu.

Form order image

Odbierz połączenie operatora

Nasz operator oddzwoni do Ciebie i udzieli odpowiedzi na wszystkie pytania dotyczące produktu.

Form order image

Zapłać po otrzymaniu

Zamówienie jest bezpieczne, niczym nie ryzykujesz – zapłacisz dopiero w momencie otrzymania przesyłki.


Oferta limitowana

Discount badge
€€Co możesz zyskać z Magnetum Arthro?

 • Eliminuje nawet chroniczny ból stawów i kręgosłupa już w ciągu 10 minut po pierwszym zastosowaniu
 • Już po tygodniu stosowania uwalnia od ciągłego trzeszczenia i sztywnienia stawów
 • Zaledwie po 7 dniach bezpowrotnie niweluje opuchliznę, obrzęki i stany zapalne
 • Aż 4-krotnie zwiększa ilość kolagenu wypełniającego ubytki chrząstki stawowej
Product image
electricity icon Kuracja falami magnetycznymi
electricity icon 24-godzinne działanie
electricity icon Gwarancja rezultatu